O firmě

Kdo jsme a co umíme

Naše společnost se zabývá zásobováním restaurací, hotelů, jídelen, výroben lahůdek, školních jídelen a dalších gastronomických provozů. V našem sortimentu najdete nejen čerstvé bylinky a standardní sortiment ovoce zeleniny, ale i kompletní sortiment exotických produktů včetně baby zeleniny, čerstvého koření, výhonků, klíčků a hub.


Kvalita zboží je zaručena pravidelným zásobováním od tuzemských i zahraničních dodavatelů. 3x týdně dovážíme čerstvé exotické plody z celého světa. Každý den nakládáme čerstvé bylinky v největší „bylinkárně“ v ČR. Standartní zboží si z části vozíme „napřímo“ od stabilních zahraničních dodavatel a z části spolupracujeme s místními velkoobchodními dodavateli.

V rámci sezónních měsíců využíváme plně spolupráce s místními zdroji se kterými to má smysl – např. nové brambory ze Znojemska – pan Matula, dále Farma Crhák, František Solomon (Františkova zahrádka), Asparagus moravia (chřest z jižní moravy), Jesenické Houby, saláty z farmy Šik a tak dále. Těmto našim partnerům se snažíme za jejich produkty zaplatit normální cenu, aby pro ně mělo smysl v jejich činnosti pokračovat. Koneckonců sami jsme byli zemědělci a víme že to není jednoduché, takže jsme rádi že můžeme takto podpořit rozvoj místních zdrojů a doufáme, že počet našich partnerů se bude jen rozrůstat.

Našim cílem není a nikdy nebude být vždy a ve všem nejlevnější. Jednak to nemůže být nikdy nikdo ale zároveň velmi nízká cena se vždy podepisuje na kondici a kvalitě zboží. Naším cílem je a vždy bude vytvořit pro Vás perfektní servis spojený s kvalitním zbožím tak, abyste už nikdy nemuseli řešit problémy s ovocem a zeleninou. Můžete si být jisti tím, že Vám vždy přijede vše co jste si objednali, v odpovídající kvalitě, ve stanoveném čase za rozumné peníze. Zákazníky v ničem neomezujeme – proto není problém objednat si veškeré zboží dle vašich požadavků, vše navážíme a napočítáme tak jak budete potřebovat, abyste minimalizovali Vaše ztráty. Dále viz. Kompletní servis.<- proklik

V současné době působíme hlavně na jižní moravě.